Oddíly / Volejbal - TJ Žďár nad Sázavou - sportovní hala, volejbalové kurty, sportovní oddíly

Volejbalový oddíl TJ Žďár nad Sázavou

Volejbalový oddíl TJ Žďár nad Sázavou byl založen v roce 1954 a patří se svými více jak 160 členy k největším a nejúspěšnějším volejbalovým oddílům v kraji Vysočina. Jako jeden z mála volejbalových oddílů se věnujeme jak dívčí, tak i chlapecké kategorii a kromě družstev mládeže máme i družstva v obou kategoriích dospělých, která hrají celorepublikové soutěže (2. ligu mužů a 2. ligu žen).

V sezoně 2019/2020 se soutěží účastní celkem 10 družstev volejbalového oddílu, z toho 3 v kategorií dospělých (muži A, muži B, ženy) a 7 v kategoriích mládeže (minivolejbal, mladší žákyně, starší žákyně, žáci, kadetky, juniorky a junioři).

Předseda volejbalového oddílu:  Mgr. Pavel Veselý

• mobil: 774 262 207, e-mail: pavel.vesely@wyda.cz

Místopředseda volejbalového oddílu: Michal Maša

• mobil: 606 715 823, e-mail: masa@zdar.cz