Oddíly / Volejbal - TJ Žďár nad Sázavou - sportovní hala, volejbalové kurty, sportovní oddíly

Volejbalový oddíl TJ Žďár nad Sázavou

Volejbalový oddíl TJ Žďár nad Sázavou byl založen v roce 1954 a patří se svými více jak 160 členy k největším a nejúspěšnějším volejbalovým oddílům v kraji Vysočina. Jako jeden z mála volejbalových oddílů se věnujeme jak dívčí, tak i chlapecké kategorii a kromě družstev mládeže máme i družstva v obou kategoriích dospělých, která hrají celorepublikové soutěže (2. ligu mužů a 2. ligu žen).

V sezoně 2019/2020 se soutěží účastní celkem 10 družstev volejbalového oddílu, z toho 3 v kategorií dospělých (muži A, muži B, ženy) a 7 v kategoriích mládeže (minivolejbal, mladší žákyně, starší žákyně, žáci, kadetky, juniorky a junioři).

Předseda volejbalového oddílu:  Mgr. Pavel Veselý

• mobil: 774 262 207, e-mail: pavel.vesely@wyda.cz

Místopředseda volejbalového oddílu: Michal Maša

• mobil: 606 715 823, e-mail: masa@zdar.cz

Webové stránky volejbalového oddílu:

www.volejbalzr.cz

Facebookový profil:

Volejbal Žďár nad Sázavou

Pronájem volejbalových kurtů:

Nabízíme možnost pronájmu volejbalových kurtů Na Rybníčku, případně i klubovny. Informace o možnostech pronájmu: Pavel Veselý st. (mobil: 736 436 122)

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

The best online shops in Italy: