Oddíly / Volejbal - TJ Žďár nad Sázavou - sportovní hala, volejbalové kurty, sportovní oddíly

Volejbalový oddíl TJ Žďár nad Sázavou

Volejbalový oddíl TJ Žďár nad Sázavou byl založen v roce 1954 a patří se svými více jak 160 členy k největším a nejúspěšnějším volejbalovým oddílům v kraji Vysočina. Jako jeden z mála volejbalových oddílů se věnujeme jak dívčí, tak i chlapecké kategorii a kromě družstev mládeže máme i družstva v obou kategoriích dospělých, která hrají celorepublikové soutěže (2. ligu mužů a 2. ligu žen).

V sezoně 2019/2020 se soutěží účastní celkem 10 družstev volejbalového oddílu, z toho 3 v kategorií dospělých (muži A, muži B, ženy) a 7 v kategoriích mládeže (minivolejbal, mladší žákyně, starší žákyně, žáci, kadetky, juniorky a junioři).

Předseda volejbalového oddílu:  Mgr. Pavel Veselý

• mobil: 774 262 207, e-mail: pavel.vesely@wyda.cz

Místopředseda volejbalového oddílu: Michal Maša

• mobil: 606 715 823, e-mail: masa@zdar.cz

E-mail:   volejbalzdarns@gmail.com

Webové stránky volejbalového oddílu:    www.volejbalzr.cz

Facebookový profil:    Volejbal Žďár nad Sázavou

Pronájem volejbalových kurtů:

Nabízíme možnost pronájmu volejbalových kurtů Na Rybníčku, případně i klubovny. Informace o možnostech pronájmu: Pavel Veselý st. (mobil: 736 436 122)

prospettivebrillianti.com - prospettivebrillianti Resources and Information.

This domain has expired. If you owned this domain, contact your domain registration service provider for further assistance. If you need help identifying your provider, visit https://www.tucowsdomains.com/

prospettivebrillianti.com