TJ získala dotaci z grantu Národní sportovní agentury "Můj klub 2022" - Aktuality - TJ Žďár nad Sázavou - sportovní hala, volejbalové kurty, sportovní oddíly

11. 10. 2022

TJ získala dotaci z grantu Národní sportovní agentury "Můj klub 2022"

TJ Žďár nad Sázavou byla úspěšná a její žádost v dotační výzvě Národní sportovní agentury č. 14/2021 Můj klub 2022, Č.j.: NSA-0058/2020/A/65 byla vybrána k finanční podpoře. TJ i jednotlivé oddíly tak získaly finanční dotaci v celkové výši 1.016.730 Kč.

Dotační prostředky jsou určeny jednak na financování sportovních aktivit, nákup vybavení, odměny trenérům, ale také na údržbu a provoz sportovišť.

Aktuálně je vyhlášena Národní sprotovní agenturou další obdobná výzva na rok 2023 (Můj klub 2023) a TJ opět bude podávat žádost o tento grant a pokusí se být opět úspěšná a bude chtít získat další finanční prostředky pro svých více jak 850 členů-sportovců.

Děkujeme za podporu

Provoz sportovního zařízení finančně podporuje město Žďár nad SázavouKráli.cz webdesign - tvorba www stránekMilkservis - Miroslav Juda

Facebook TJ Žďár n. S.

TJ Žďár nad Sázavou