I na mezinárodních závodech v Ostravě naše gymnastky bodovaly - Oddíly / Moderní gymnastika - TJ Žďár nad Sázavou - sportovní hala, volejbalové kurty, sportovní oddíly

29. 5. 2012

I na mezinárodních závodech v Ostravě naše gymnastky bodovaly

Žďárské gymnastky předvedly kvalitní výkony i v Ostravě

V sobotu 12. 5. 2012 proběhl mezinárodní závod v moderní gymnastice, který se konal v ostravské sportovní hale Sareza. Na startu se sešlo 79 závodnic ze 7 států, které poměřily své síly v trojboji s náčiním. Závodnice oddílu TJ Žďár nad Sázavou Bojanovská Gabriela v kategorii kadetky mladší obsadila celkově 6. místo. V kategorii kadetky starší předvedla hezký výkon Seidlerová Vendula, která obsadila 10. pozici. Výkony v kategoriích dorostenky byly vrcholem soutěže .Nejvyšší známku soutěže získala Polka Kušnieruk, ale zdatně konkurovaly i české závodnice. Eliška Svobodová získala celkově třetí místo a v dílčím hodnocení stříbrnou medaily za stuhu. Ve stejné kategorii podala kvalitní výkon Kozáková Markéta, která obsadila 8. příčku. Děvčatům děkujeme za reprezentaci žďárského oddílu MG a přejeme především hodně úspěchů o víkendu 19. 5. a 20. 5. , kde nás budou reprezentovat na Mistrovství České republiky v Brně.

 

<< Zpět

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

The best online shops in Italy:

Sponsored by: cheapgenericsonline.com, buy-abilify-online.com