Oddíly / Volejbal - TJ Žďár nad Sázavou - sportovní hala, volejbalové kurty, sportovní oddíly

Volejbalový oddíl TJ Žďár nad Sázavou

Volejbalový oddíl TJ Žďár nad Sázavou byl založen v roce 1954 a patří se svými více jak 160 členy k největším a nejúspěšnějším volejbalovým oddílům v kraji Vysočina. Jako jeden z mála volejbalových oddílů se věnujeme jak dívčí, tak i chlapecké kategorii.

V sezoně 2023/2024 se soutěží účastní celkem 6 družstev volejbalového oddílu, z toho v celorepublikových soutěžích (2. liga mužů a 2. liga juniorek) a 5 vkrajských soutěžích (minivolejbal, mladší žákyně, starší žákyně, junioři, ženy).

Předseda volejbalového oddílu:  Mgr. Pavel Veselý

Místopředseda volejbalového oddílu: Michal Maša

E-mail:   volejbalzdarns@gmail.com

Webové stránky volejbalového oddílu:    www.volejbalzr.cz