Aktuality - TJ Žďár nad Sázavou - sportovní hala, volejbalové kurty, sportovní oddíly

7. 9. 2023

Rozpis cvičení ASPV

Sezónu zahajuje opět také Asociace sportu pro všechny (ASPV). Pro zájemce uvádíme přehled jednotlivých nabízených sportovních aktivit.

24. 4. 2023

Valná hromada TJ Žďár nad Sázavou z. s.

Ve čtvrtek 27. dubna 2023 od 16:00 h se v zasedací místnosti sportovní haly bude konat Valná hromada Tělovýchovné jednoty Žďár nad Sázavou z. s. Valné hromady se zúčastní zástupci všech 14 oddílů TJ, každý oddíl má v souladu se stanovami 1-2 zástupce dle celkového počtu svých členů.

20. 2. 2023

O víkendu 25. - 26. února 2023 proběhne ve Žďáře nejlepší osmička Českého poháru ve volejbalu juniorek

4. 11. 2022

Poděkování - nové dveře v nářaďovnách sportovní haly

Drahé energie dnes hýbou světem... Můžeme na to nadávat nebo s tím zkusit něco dělat a postavit se k tomu čelem. A my jsme zvolili tu druhou cestuyes

11. 10. 2022

TJ získala dotaci z grantu Národní sportovní agentury "Můj klub 2022"

TJ Žďár nad Sázavou byla úspěšná a její žádost v dotační výzvě Národní sportovní agentury č. 14/2021 Můj klub 2022, Č.j.: NSA-0058/2020/A/65 byla vybrána k finanční podpoře. TJ i jednotlivé oddíly tak získaly finanční dotaci v celkové výši 1.016.730 Kč.

19. 9. 2022

Pozvánka na šachový Turnaj Mušketýrů 2022

V neděli 25. září od 9:00 h pořádá šachový oddíl TJ Žďár nad Sázavou již 11. ročník Turnaje Mušketýrů.

Podrobnosti jsou uvedeny v přiložené pozvánce.

26. 8. 2022

Soustředění extraligových volejbalistů Brna v naší hale

Celý tento týden (od 22. do 26. srpna 2022) absolvovalo v naší sportovní hale soustředění družstvo extraligových brněnských volejbalistů.

Hráči Volejbalu Brno (včetně nové levoruké brazilské posily na postu univerzála Caio da Silvy) ladili od pondělí do pátku formu před novou extraligovou sezonou nejen na palubovce v hale, kde využili vybavení našeho volejbalového oddílu (včetně volejbalového děla), ale také nabírali fyzickou kondici v posilovně.

(Zdroj fotek: Facebook Volejbal Brno)

25. 8. 2022

Rekonstrukce chodby v hale dokončena

V období července 2022 proběhla rekonstrukce chodby, která spočívala v kompletní vyměně původní dlažby a rekonstrukci podkladových částí. Došlo také k výměně zárubní a dveří ve všech šatnách.

Celou tuto rekonstrukci, která si vyžádala částku více jak 400.000 Kč, financovala TJ ze svých vlastních finančních prostředků.

Děkujeme za podporu

Provoz sportovního zařízení finančně podporuje město Žďár nad SázavouKráli.cz webdesign - tvorba www stránekMilkservis - Miroslav Juda

Facebook TJ Žďár n. S.

TJ Žďár nad Sázavou