Ostatní sportoviště / Volejbalové kurty - TJ Žďár nad Sázavou - sportovní hala, volejbalové kurty, sportovní oddíly

VYBAVENÍ SPORTOVNÍHO AREÁLU RYBNÍČEK

K dispozici je 5 antukových kurtů, dva z nich jsou prodloužené pro využití jako tenisové kurty. Zázemí ve zděné budově (2 se sociálním zařízením a sprchami).

Klubovna - možnost společenských akcí pro 35 osob (krb,výčep, minikuchyňka, lednice, vařič). Možnost zapůjčení bedny s motorem na opékání selete.

Areál je ozvučen  a je v provozu od května do září.  Cena za 1 kurt 80 Kč/h, jinak cena dohodou. Kontakt pan Pavel Veselý 736 436 122

Šatny a klubovnaZvětšit

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

The best online shops in Italy: